Pobicie
Fot. Warszawa w Pigułce

Cała Polska dowiedziała się o bestialskim ataku na nastolatka w Pruszkowie w województwie mazowieckim. Pobicie młodego chłopaka nagrała na telefon pewna nastolatka, która teraz wystosowała prośbę do wszystkich internautów.

Nagranie ze skandalicznego incydentu szybko trafiło do mediów społecznościowych, a opublikował je m.in. portal warszawawpigulce.pl. Nastolatek był przypalany papierosem, bity, kopany, a także zmuszany do całowania butów oprawcy.

– Musisz na kolanach mnie przeprosić, bo inaczej to k***a nie przejdzie. Kamerujcie to, kamerujcie to, kamerujcie to. I w rączkę masz pocałować – można w pewnym momencie usłyszeć na nagraniu.

Młoda kobieta, która nagrywała całe zdarzenie w pewnym momencie odwróciła twarz do kamery i zaczęła się uśmiechać. Internautom udało się ustalić jej tożsamość, za co zasłużenie spadła na nią fala krytyki. Następnie sama zainteresowana wystosowała apel do internautów.

– Bardzo bym prosiła o nierozpowszechnianie mojej twarzy nigdzie i nie powiązywanie mnie z tą całą sytuacją, ponieważ ja tylko nagrywałam, ponieważ zostałam poproszona o to, a że jestem głupia i nie umiem powiedzieć „nie”, nie dotknęłam tego chłopaka, jest mi wstyd, że tam byłam – napisała autorka nagrania w zamieszczonym na Instastory apelu.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!