Świątecznego nastroju przed Bożym Narodzeniem jak co roku nie zabrakło także w Sejmie, gdzie rozbłysła biało-czerwona choinka. Nie wiadomo jednak, czy bożonarodzeniowej atmosfery nie popsują nietypowe bombki, które zawiesiła na choince posłanka Platformy Obywatelskiej Monika Wielichowska.

Parlamentarzystka ozdobiła sejmowe drzewko bombkami z napisem „Konstytucja”. Pomysł posłanki nie przypadł do gustu internautom.

Sama posłanka przewiduje, że takich świątecznych ozdób może nie zaakceptować marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

„Coś mi się wydaje, że choinki, które przystroiłam w Sejmie, nie spodobają się marszałkowi”, napisała Monika Wielichowska na swoim profilu na Twitterze. Do postu dołączyła zdjęcia bombek z napisem „Konstytucja”.

Pod wpisem posłanki zaroiło się od komentarzy. Wielu użytkownikom Twittera nie przypadły do gustu bombki z „Konstytucją”.

„Dzięki tej akcji dowiedziałem się, że Pani w ogóle jest posłem na Sejm… Trzy lata, duże osiągnięcie”, skomentował Paweł Szymański. „Myślałam, że to jakaś kolejna nawiedzona wjechała z bombką w bagażniku do Sejmu, a to posłanka”, skrytykowała przystrojenie choinki przez posłankę opozycji Dorota Mękarska. „Pani się mylą choinki z palmą. Dużo zdrowia życzę w święto 6 króli”, zauważył Jan Sobiepan.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę