REKLAMA

Rodzice czteromiesięcznej Nadii aresztowani za znęcanie się nad dzieckiem. Dziewczynka trafiła na OIOM z poważnymi obrażeniami
fot. Pixabay

Pewien mężczyzna z Zabrza nie mógł się pogodzić z tym, że zostawiła go partnerka. Postanowił ją więc zastraszać i groził, że obleje ją kwasem. Zabrzanka zgłosiła sprawę na policję, a 47-latek będzie miał poważne problemy.

REKLAMA

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Zabrzu, 47-latek i jego była już partnerka poznali się we wrześniu tego roku. Uczucie wydawało się silne, dlatego para dość szybko ze sobą zamieszkała. Po pewnym czasie przestało im się układać.

Kobieta chciała się rozstać i poinformowała o tym wybranka. 47-latek wpadł w szał i nie chciał się na to zgodzić. Regularnie nachodził ukochaną i jej groził. Domagał się jeszcze jednej szansy, ale zabrzanka pozostawała nieugięta.

REKLAMA

Mężczyzna posunął się więc do ohydnej groźby. Powiedział, że obleje jej twarz kwasem, dlatego kobieta zgłosiła sprawę na policję. Mundurowi go zatrzymali i skierowali do prokuratury, gdzie został doprowadzony do 3-miesięcznego aresztu.

47-latek poczeka na swój proces sądowy. Grozi mu nawet do trzech lat za kratkami. Agresor miał bowiem wcześniej swoje za uszami. „Mężczyzna w przeszłości był już karany za uporczywe nękanie, za co odbywał karę w systemie dozoru elektronicznego” – podaje Komenda Miejska Policji w Zabrzu.

REKLAMA

REKLAMA