Nieobyczajny skandal w Poznaniu. Robili to w biały dzień na ławce

Pixabay.com

Mieszkańcy Poznania, którzy w ostatnią sobotę wybrali się na spacer do parku z pewnością nie spodziewali się takiego widoku. Ich oczom ukazała się siedząca na ławce para, która oddawała się miłosnym uniesieniom. Jedna ze spacerowiczek nagrała parę i wrzuciła do sieci.

REKLAMA

Do nieobyczajnego wybryku pary doszło pomiędzy osiedlami Czecha i Rusa w Poznaniu w sobotnie popołudnie. Wybrankowie siedzieli na jednej z ławek, a ich zachowanie wzbudziło uzasadnione podejrzenia przechadzających się spacerowiczów.

O całej sprawie poinformowała jedna z czytelniczek portalu epoznan.pl, która nagrała parę, a następnie wysłała wideo do redakcji. Na nagraniu doskonale widać kobietę siedzącą na mężczyźnie, wykonującą dwuznaczne ruchy.

Poznańscy policjanci poinformowali, że pomimo fakt, iż widok pary zgorszył wiele osób, funkcjonariusze nie otrzymali żadnego zgłoszenia od zaniepokojonych spacerowiczów.

REKLAMA

Wychodzi zatem na to, że trudno jest wskazać, czy para dopuściła się nieobyczajnego wybryku, który zgodnie z kodeksem wykroczeń grozi karą aresztu, ograniczeniem wolności lub grzywną do 1500 złotych.

Podziel się: