Nabożeństwa ku czci Matki Boskiej na stałe wpisały się w tradycję naszego kraju. Październik, został poświęcony właśnie naszej Wspomożycielce, która za pomocą swoich ingerencji niejednokrotnie pomagała Polakom.

Historii Jej niesamowitego wstawiennictwa jest niezmiernie wiele. Gdzie możemy się z nimi zapoznać?

Pragniemy poinformować, że nakładem Wydawnictwa 3DOM ukazała się pozycja Ojca Teodora Jakuba Naleśniaka „Za przyczyną Maryi II”. Książka ta stanowi bardzo obszerny zbiór niesamowitych historii wstawiennictwa Matki Bożej. Dzieło uświadamia jak wiele nasi przodkowie zawdzięczali Bożej Rodzicielce. Matka Boża uchodząca za wzór cnót ratowała Swoje dzieci nawet w najbardziej kryzysowych momentach. Poza interwencjami Najświętszej Maryi Panny, książka opisuje również kary, jakie zostały wymierzone względem tych, którzy dopuścili się ubliżania Matce Boskiej. Bardzo istotną kwestią jest to, że grzesznik zawsze wiedział, za co sobie na karę zasłużył – było to zatem umoralniające i pomagało zagubionej duszy powrócić na właściwą ścieżkę prowadzącą do Boga. Ta pouczająca i jednocześnie podnosząca na duchu pozycja literacka stanowi idealne świadectwo miłości jaką darzy nas Maryja.

Moment premiery publikacji nie jest przypadkowy – wydana w październiku książka może okazać się idealnym przygotowaniem na świadome celebrowanie. W końcu tylko poprzez znajomość darów i łask płynących od Maryi możemy zrozumieć Jej znakomitość.

Wyraźmy wdzięczność za wszelką pomoc, jakiej dostąpiliśmy od Matki Bożej na przestrzeni tych wszystkich lat istnienia naszego kraju i narodu. W tym celu, poza zapoznaniem się z tą niezwykłą książką, zachęcamy do gorliwego odmawiania Różańca, Litanii Loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny oraz Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Wprowadźmy Maryję do swojego codziennego życia! Zgłębmy z Nią relację i odnówmy wiążące nas z Nią więzi!

Książka Ojca Teodora Jakuba Naleśniaka „Za przyczyną Maryi II” dostępna jest w regularnej sprzedaży, a znaleźć ją można pod linkiem: https://3dom.pro/18705-za-przyczyna-maryi-przyklady-opieki-krolowej-rozanca-sw-tom-ii-o-teodor-jakub-nalesniak.html

Materiał dostarczony przez wydawnictwo 3DOM

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę