REKLAMA

Sarbinowo
Twitter | PikuśPOL 🇵🇱 ‏📿

Niektórzy wczasowicze nad polskim morzem robią wszystko, aby zapewnić sobie jak najbardziej komfortowy wypoczynek. Internauci na jednej z kamerek internetowych dostrzegli, że parawany są rozstawiane na plaży jeszcze przed godziną 6:00.

REKLAMA

Praktycznie co roku w sieci rozgrzewa dyskusja na temat stawiania parawanów. Choć teoretycznie powinny one chronić przed wiatrem czy piaskiem, najczęściej jednak służą do wydzielenia sobie części plaży.

Szczególne emocje temat ten wywołuje w sytuacji, gdy plażowicze rozstawiają je wcześnie rano, aby zająć miejsce jak najbliżej wody. Niektórzy internauci mocno pochylają się nad tym tematem i przeprowadzają swego rodzaju śledztwo.

REKLAMA

Jeden z użytkowników Twittera pokazał screena z kamerki internetowej z Sarbinowa z godziny 5:50. Widać na nim, że kilku wczasowiczów pojawiło się na plaży, aby rozstawić swój parawan.

Sarbinowo absolutnie nie jest wyjątkiem. W Ustroniu Morskim, kwadrans po szóstej, trzy miejsca zostały już zarezerwowane na późniejsze plażowanie. W tym samym miejscu, mężczyzna o 6:30 zakończył rozstawianie… czterech parawanów obok siebie.

REKLAMA

REKLAMA