Zaginął Krzysztof Dymiński spod Ożarowa Mazowieckiego
Krzysztof Dymiński ma 175 cm wzrostu, ciemne blond włosy i niebieskie oczy | fot. KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Od miesiąca nie wiadomo, co się z nim dzieje. 27 maja zaginął Krzysztof Dymiński spod Ożarowa Mazowieckiego. 16-letni chłopak wyszedł tego dnia z domu  i od tamtej pory nie wrócił. Poszukiwania trwają już od miesiąca, a rodzina wciąż nie ma żadnej informacji o losie ich krewnego. „Synu, nie poddamy się i będziemy Cię szukać. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, bo bardzo Cię kochamy” – napisała mama Krzysztofa w mediach społecznościowych.

Do zaginięcia 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego spod Ożarowa Mazowieckiego doszło 27 maja. Jak informuje „polsatnews.pl” – nastolatek wyszedł z domu o świcie. Od tamtego czasu nie wrócił, ani nie skontaktował się z najbliższymi. Zaginięcie zostało zgłoszone na policję. Już od miesiąca trwają poszukiwania, w które zaangażowani są funkcjonariusze oraz rodzina chłopca.

Każdy, kto widział Krzysztofa, powinien skontaktować się z policją pod numerem alarmowym 112 lub z miejscową jednostką policji. Poniżej znajduje się rysopis zaginionego 16-latka spod Ożarowa Mazowieckiego.

Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński z okolic Ożarowa Mazowieckiego

Krzysztof Dymiński ma 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru ciemny blond oraz niebieskie oczy. W dniu zaginięcia 16-latek miał na sobie czarne buty sneakersy marki Diesel i ciemne spodnie. Chłopak nosi również stały aparat na górnym i dolnym łuku zębów.

Rodzina od ponad miesiąca pozostaje bez wieści o swoim krewniaku. Mama Krzysztofa opublikowała w mediach społecznościowych emocjonalny wpis, w którym apeluje do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje w sprawie zaginięcia jej syna. Prosiła, aby w takim wypadku skontaktowali się z nią lub z funkcjonariuszami policji.

„Synu, nie poddamy się i będziemy Cię szukać. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, bo bardzo Cię kochamy. Ale Ty wiesz o tym, prawda? Chcę też żebyś wiedział, że jeśli masz problemy, my pomożemy Ci je rozwiązać. Nie jest istotne czego dotyczą. Wszystko załatwimy. Tym się nie martw. Najgorsze w tej chwili jest to, że nie wiemy czy żyjesz” – napisała w mediach społecznościowych mama zaginionego, przytacza „polsatnews.pl”.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!