Rosyjski czołg
Twitter | Спутник News АТО 🇺🇦

Niezwykłą odwagą wykazał się ukraiński żołnierz, który samodzielnie postanowił zaatakować rosyjski czołg z granatem w dłoni, podczas gdy w środku pojazdu znajdowali się najeźdźcy. Do sieci trafiło nagranie tego zdarzenia.

Sytuacja miała miejsce w miejscowości Komyszuwacha w obwodzie zaporoskim. Trwają tam nieustanne walki, a część terenów została przejęta przez Rosjan. Ukraińcy jednak się nie poddają i odbijają kolejne miasta.

Niekiedy dochodzi do spontanicznych sytuacji, pokazujących odwagę Ukraińców. Do mediów społecznościowych trafiło nagranie, na którym widać żołnierzy obrony terytorialnej, którzy znaleźli na drodze rosyjski czołg.

Jeden z wojskowych wykazał się odwagą, wskoczył na pojazd i wrzucił do środka granat. Po chwili w czołgu doszło do wybuchu, a nad maszyną pojawił się ogień. Ukraińcy następnie odeszli z miejsca akcji.

Czy w czołgu przebywali Rosjanie? Dotąd nie ma żadnych wiarygodnych informacji na ten temat. Mógł to być porzucony albo nawet zostawiony na chwilę pojazd. Jednak dzięki brawurowej akcji Ukraińcy zniszczyli rosyjski czołg. Armia Putina zaliczyła kolejne straty.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę