Kał sparaliżował pracę parku wodnego Aqua Lublin. Klienci wściekli
fot. Pixabay

„Nikt ich nie ostrzegł!”. Na gości, odwiedzających aquapark w Lublinie, czekała niemiła niespodzianka – dryfowała w wodzie i narobiła mnóstwo kłopotów, a zapewne także smrodu. W obiekcie Aqua Lublin doszło do „incydentu kałowego”, w związku z czym część atrakcji parku wodnego została wyłączona z użytku. Klienci skarżyli się, że obsługa nie poinformowała ich o tym przed sprzedażą biletów.

O brzydko pachnącej sprawie napisał w sobotę do redakcji „spottedlublin.pl” jeden z klientów aquaparku. Anonimowy sygnalista ostrzegł, że na terenie obiektu Aqua Lublin wystąpiły utrudnienia w związku z odkryciem w pewnej części obiektu ludzkich odchodów.

„Uwaga! Aqua Lublin w połowie zamknięte. Niestety pani nie była skora poinformować nas o tym na wejściu. Co jest wprowadzeniem w błąd klienta. Jeden z ratowników się wygadał, że jakieś dziecko się zes*ało do wody” – napisał pan Adrian w liście do „spottedlublin.pl”.

Jak informuje redakcja – wyłączone z użytku zostały w zasadzie wszystkie główne atrakcje parku wodnego – część rekreacyjna ze zjeżdżalniami została tymczasowo zamknięta. Odwiedzający mogli bawić się na zewnętrznym basenie i w zewnętrznych jacuzzi. Wyłączony został również basen olimpijski oraz dziecięcy brodzik ze statkiem pirackim, gdzie prawdopodobnie doszło do powstania źródła problemów.

Stan wyjątkowy w parku wodnym Aqua Lublin. Doszło do „incydentu kałowego”

Klienci aquaparku, którzy zakupili bilety bez świadomości, że nie będą mogli skorzystać z większości atrakcji, byli oburzeni. Swoją złość wyładowali w sekcji komentarzy na profilu Aqua Lublin, na Facebooku.

„Szkoda ze nie informujecie, że działa tylko jeden basen zewnętrzny… człowiek dowiaduje się jak zapłaci za parking i wejdzie do środka” – napisał jeden z użytkowników Facebooka.

Administratorzy fanpage’a starali się opanować natarcie wściekłych klientów. „Informacje o ewentualnych wyłączeniach atrakcji zawsze są aktualizowane na naszej stronie www” – pisali w odpowiedzi pracownicy parku wodnego.

„To niech ich wina, że się dziecko zes***ło do basenu” – skomentował żartobliwie przypadkowy internauta.

Dobra wiadomość: w niedzielę przywrócono do użytku strefę rekreacyjną Aqua Lublin. Z użytku wyłączony pozostaje brodzik dziecięcy ze statkiem pirackim – podaje „Fakt”.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!