Pokłóciła się z partnerem. Dźgnęła go na ulicy nożem w plecy

Policja
Fot. Policja Skarżysko-Kamienna

Do drastycznych scen doszło na jednej z ulic w Skarżysku-Kamiennej. 39-latka zaatakowała spokojnie idącego z kolegą 49-latka, zadając mu dwa ciosy nożem w plecy. Kobieta następnie uciekła z miejsca zdarzenia.

REKLAMA

Szczęściem ofiary było to, że doznał tylko lekkich obrażeń pleców i nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo. Mężczyzna trafił jednak do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze, natomiast policja rozpoczęła poszukiwania sprawczyni.

Dzień później mundurowi trafili do mieszkania 39-latki, która była kompletnie pijana. Początkowo twierdziła, że nie ma nic wspólnego z 49-latkiem, ale po wytrzeźwieniu w trakcie przesłuchania przyznała, że przez jakiś czas mieszkała z poszkodowanym u kolegi.

REKLAMA

39-latka zeznała, że tego samego dnia poważnie pokłóciła się z 49-latkiem i na swój sposób postanowiła wymierzyć mu wymierzyć sprawiedliwość. Policjanci zabezpieczyli nóż, który był przedmiotem ataku.

Kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu trafiła do aresztu tymczasowego na co najmniej trzy miesiące. Tam poczeka na proces.