Policja prosi o pomoc w identyfikacji denatki. Miała złote zęby i pierścionki

Denatka
Fot. Policja Rzeszów

Policjanci z Rzeszowa proszą o pomoc w identyfikacji zwłok kobiety, której ciało znaleziono w poprzedni czwartek w zaroślach przy ulicy Lubelskiej. W tym celu zamieścili w sieci zdjęcia przedmiotów, które znaleziono w pobliżu.

REKLAMA

Do dramatycznego znaleziska doszło 11 kwietnia około godziny 10:00. Mundurowi otrzymali wówczas zgłoszenie, że w zaroślach przy ulicy Lubelskiej znajdują się zwłoki. Na miejscu funkcjonariusze dostrzegli ciało około 45/50-letniej kobiety.

Miejska Komenda przekazała, że denatka była szczupłej budowy ciała i miała ciemne włosy z objawami siwienia. Najbardziej charakterystyczne były jednak braki w uzębieniu, które zastąpiono złotymi implantami. Kobieta miała na sobie granatową kurtkę i dres z napisem „THE NEW GEN”.

Policja podała cechy zmarłej kobiety

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP zwrócili także uwagę na kilka przedmiotów, wśród których znalazły się plecak z charakterystycznym zielonym odblaskiem, zegarek elektroniczny czy dwa złote pierścionki. Ponadto mundurowi znaleźli przy denatce łańcuszek.

REKLAMA

– Denatka posiadała plecak w kolorze czarnym z zawieszonym odblaskiem koloru zielonego z napisem STOP, na lewej ręce miała zegarek elektroniczny z napisem „POLIT”, na palcach lewej dłoni dwa pierścionki koloru złotego. Na szyi łańcuszek koloru złotego. – czytamy na stronie Komendy Miejskiej w Rzeszowie.

Podziel się: