Pan Nikt znany ze swojej bezkompromisowej szczerości przedstawia pandemię koronawirusa, jako ściśle opracowany plan, w którym nic nie dzieje się przypadkowo. Komu mają służyć niejasne konsekwencje tego wykonanego na niewyobrażalną skalę sabotażu? Na wszystkie nurtujące pytania odpowiada książka ,,Uczta” dostępna w regularnej sprzedaży w Wydawnictwie 3DOM. https://3dom.pro/18617-pan-nikt-uczta.html 

Jaki jest jego prawdziwy cel? Analiza geopolityczna Pana Nikt jest o tyle rzetelna, że zaczęła powstawać jeszcze przed wybuchem – określanej przez autora WIELKĄ REWOLTĄ – pandemii, z którą świat zmaga się od końca 2019 roku – dzięki temu zapisy te przedstawiają wierny obraz tego, co przed nią wydawało się istotne. Powrót do rozważań już po wybuchu pandemii pozwala zatem obiektywnie ocenić, jak zmieniły się priorytety i postrzeganie świata.

Dziś niewielu antagonistów, podmiotów państwowych byłoby w stanie i byłoby zainteresowanych w prowadzeniu pełnowymiarowej wojny „starego stylu”, dziś wojnę prowadzi się za pomocą „niewybudzających masowego konsumenta sposobów”.

Połączmy kropki razem z Panem Nikt i dojdźmy do prawdy, która kryje się za kurtyną pandemii i związanych z nią szczepionek.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!