Putin choruje na raka? Często spotyka się z onkologiem

putin
fot. screen Youtube

Raport antykremlowskich mediów informuje, że Władimir Putin często spotyka się z onkologiem. Prezydent Rosji może chorować na nowotwór trzustki.

REKLAMA

Jest dużo teorii odnośnie złego stanu zdrowia rosyjskiego zbrodniarza. Niektórzy uważają, że cierpi jedynie na zaburzenia psychiczne, lecz na tyle poważne, że jest zagrożeniem dla wielu osób. Inni natomiast twierdzą, że ma Parkinsona, a jeszcze inni przypisują mu nowotwór.

Wygląda na to, że ostatnia teoria może być prawdziwa. Jak podaje rosyjski portal Projekt, cytowany przez popularne medium Radio Swoboda, Putina ciągle odwiedza onkolog.

REKLAMA

Putin choruje na raka?

Radio Swoboda poinformowało, że Władimir Putin często spotyka się z lekarzem specjalizującym się w chirurgicznym leczeniu nowotworów. Podczas samej wizyty w Soczi miał gościć u niego co najmniej 35 razy!

Jednym z niemalże stałych towarzyszy rosyjskiego przywódcy jest lekarz Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie Jewgienij Seliwanow

– informują Rosjanie.

Według portalu Projekt, rosyjski dyktator miał minimum dwie operacje w okolicach kręgosłupa. W tym czasie nagle przez dłuższy czas nie pokazywał się publicznie.

REKLAMA

Rosyjska władza nie lubi portalu Projekt i zakazała jego działalności. Po publikacji wyników wielu śledztw w sprawie najbliższego otoczenia Putina, medium uznano za „organizację niepożądaną”.

Udostępnij: