Jednym z chętniej wybieranych sprzętów marki Xiaomi jest Redmi Note 10s, który można określić jako model telefonu zaliczany do średniej półki. Nie jest to więc najtańsza możliwa propozycja dla klientów szukających oszczędności, ale też zakup takiego modelu nie powinien stanowić zbyt dużego obciążenia dla domowego budżetu. Chociaż parametry tego telefonu (w tym również rozdzielczość) nie będą aż tak wysokie, jak przy droższym smartfonie, to specyfikacja sprzętu jest wystarczająca do potrzeb typu standard.

1. Dla kogo Redmi Note 10s?

2. Do czego przydaje się czytnik linii papilarnych w telefonie?

3. Czy warto kupić Xiaomi Redmi Note 10s?

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem Note 10s i chcesz się upewnić, czy zastosowany model procesora lub tylny aparat będą odpowiednie, poniżej znajdziesz najważniejsze dane techniczne oraz krótką recenzję wspomnianego modelu.

Dla kogo Redmi Note 10s?

Telefony Xiaomi wyróżniają się tym, że jak na swoją cenę mają nowoczesne podzespoły i dobrą jakość wykonania. W dodatku przedni aparat sprawdza się nawet przy słabym oświetleniu, a zastosowany ekran dotykowy działa prawidłowo nawet po wielu miesiącach użytkowania. Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna w Redmi Note 10s to 128 GB, dzięki czemu produkt sprawdzi się również w przypadku osób, które chcą przechowywać w telefonie wiele filmów, gier i zdjęć w dużej rozdzielczości. Aparat główny ma rozdzielczość 64 Mpix. Chociaż nie jest wyposażony w optyczną stabilizację obrazu, to telefon robi dobre zdjęcia. W razie wątpliwości najlepiej sprawdzić przykładowe fotografie, które można znaleźć w sieci. Osoby, dla których ważniejsza niż procesor czy czas pracy na baterii jest jakość aparatu, powinny sprawdzić zdjęcia seryjne oraz inne tryby (w tym tryb poklatkowy). Warto też sprawdzić, jak sprawdza się lampa błyskowa przy słabym oświetleniu. Zdaniem wielu użytkowników dzięki dodatkowym aplikacjom fotograficznym, które dostępne są w sklepie na telefonie, można robić udane zdjęcia odległych krajobrazów, o ile wykorzysta się zoom.

Do czego przydaje się czytnik linii papilarnych w telefonie?

Dobry autofocus, niezawodny gps oraz dostęp do aplikacji w store (wśród nich są darmowe i płatne gry oraz programy), a do tego szybkie lte pozwalające wykorzystywać liczne usługi to istotny argument, który przemawia za zakupem tego smartfona. Jeżeli wciąż zastanawiasz się, czy warto złożyć zamówienie, może przekonać cię zastosowanie porządnego czytnika linii papilarnych. Dzięki niemu nie ma ryzyka usunięcia danych przez przypadkowe osoby, ponieważ dostęp do konta w telefonie można zabezpieczyć kciukiem. Oczywiście masz prawo żądania dostępu również z wykorzystaniem kodu lub hasła. Duży ekran ułatwi wpisywanie zarówno haseł, jak i dłuższych tekstów.

Czy warto kupić Xiaomi Redmi Note 10s?

Odpowiednia ilość pamięci ram eliminuje problemy związane z tym, że po wielu godzinach pracy telefon zaczyna wolno chodzić i uruchamiane aplikacje zaczynają się przycinać. Ilość pamięci to 8 GB. Jest to co prawda mniej niż przy telefonach z wyższej półki, ale jednocześnie w zupełności wystarczy do tego, aby uruchamiać niezbędne aplikacje. Wystarczająca pamięć ram, dobra bateria, szybkie ładowanie i liczne czujniki (akcelerometr, czujnik oświetlenia, cyfrowy kompas) sprawiają, że chociaż telefon nie kosztuje dużo, to spodoba się nawet użytkownikom, którzy chcą być na bieżąco w nowościach. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się ze sprzedawcą Xiaomi. Informacji udzieli ci również infolinia producenta oraz testy robione przez użytkowników.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę