REKLAMA

Złodziej
Fot. Policja Piła

Policjanci z Piły w województwie wielkopolskim opublikowali wizerunek mężczyzny, który dopuścił się rozboju na terenie jednej ze stacji paliw. Przy użyciu niebezpiecznego narzędzia ukradł gotówkę z kasy, po czym pobiegł do lasu.

REKLAMA

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w godzinach porannych 12 lutego na terenie jednej ze stacji paliw znajdującej się na obwodnicy Piły. Po kilku tygodniach policja przekazała szczegóły kradzieży.

Na zabezpieczonym przez funkcjonariuszy policji nagraniu widać, że mężczyzna miał na sobie charakterystyczny ubiór, a do tego poruszał się w dość nietypowy sposób. Kamery nagrały jego działania na stacji paliw.

REKLAMA

Dzięki materiałowi wideo można się dowiedzieć, że w momencie ataku niezidentyfikowany jak dotąd mężczyzna miał na sobie niebieską bluzę, czarną czapkę z daszkiem i… maseczkę chirurgiczną.

– Wszystkie osoby, które rozpoznają sprawcę lub posiadają informację na temat miejsca jego przebywania, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej jednostki pod numerem telefonu: 47 77 415 60 lub 47 77 414 44 – czytamy na oficjalnej stronie policji z Piły.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA