pijany 15-latek jeździł samochodem po ulicach gostynina bez prawa jazdy
fot. Pixabay

Takie historie brzmią niczym z horroru. Na poznańskim Dębcu agresywny mężczyzna wtargnął do samochodu kobiety, gdy ta zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Nagle odgryzł jej kawałek ucha, co potwierdziła lokalna policja.

O sprawie informuje epoznan.pl. Do zdarzenia doszło na poznańskim Dębu około godziny 2:00 w nocy z czwartku na piątek. Wtedy to agresywny mężczyzna uszkodził pięć samochodów. Okazało się, że sprawcą był 35-letni obywatel Ukrainy.

W pobliżu ulic Łozowej i Kasztanowej agresor z kolei zaatakował kobietę, która jechała autem marki citroen. Przed przejściem dla pieszych kierująca zatrzymała się, aby przepuścić mężczyznę na drugą stronę.

Ten jednak podjął się drastycznego kroku. Podbiegł do auta, otworzył drzwi i wtargnął do środka, po czym odgryzł kobiecie kawałek ucha. Następnie miał ją wyrzucić z pojazdu i nim odjechać.

Niedługo później mężczyzna wjechał w znak drogowy, porzucił auto i zaczął uciekać pieszo. Zatrzymany 35-latek przebywa obecnie w szpitalu. Policjanci zwrócili się do do właścicieli uszkodzonych przez podejrzanego aut.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę