Fot.ilustr.Pexels.com/Skitterphoto/Public Doamin

Do skandalicznego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu lecącego z Newark w New Jersey do Londynu. Brytyjczyk miał zmusić jedną z kobiet do seksu w business klasie, podczas gdy inni wokół spali. Pasażer został już aresztowany pod zarzutem gwałtu.

Domniemana ofiara złożyła skargę do załogi pokładowej United Airlines, która skierowała sprawę na policję. Funkcjonariusze weszli na pokład samolotu około godziny 6:30 w ostatni poniedziałek. 40-latek został aresztowany.

Na komendzie policji w Heathrow mężczyźnie pobrano próbkę DNA. Policjanci dokonali również przeszukania samolotu. W oczekiwaniu na dalsze dochodzenie 40-latek następnie został zwolniony.

Poszkodowaną była również 40-letnia kobieta pochodząca z Wielkiej Brytanii. Udzielono jej pomocy psychologicznej. Rzecznik lokalnej policji potwierdził aresztowanie i ogłosił rozpoczęcie śledztwa.

Na pokładzie samolotu para siedziała obok siebie w oddzielnych rzędach w klasie biznesowej. Wcześniej odbyli kilka rozmów w strefie wypoczynkowej. Jedno ze źródeł przekazało, że po całym zdarzeniu kobieta była „zrozpaczona”.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę