REKLAMA

Emerytka
Fot. Straż Miejska Pabianice

Do szokującego napadu doszło w centrum Pabianic w województwie łódzkim. W biały dzień mężczyzna zaatakował 88-letnią kobietę, która przewróciła się na chodniku. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

REKLAMA

Do skandalicznego zdarzenia w środku miasta doszło w ostatni czwartek około godziny 16:20 na ulicy Grota Roweckiego. Mundurowi tuż przed nim dostali zgłoszenie, że idący chodnikiem młody mężczyzna obraża i zaczepia ludzi.

W pewnym momencie mężczyzna zaatakował idącą z zakupami 88-letnią emerytkę. Gdy kobieta przewróciła się, napastnik zaczął uciekać. Poszkodowanej od razu pomogli świadkowe zdarzenia, którzy pomogli jej wstać, a także wezwali karetkę i policję.

REKLAMA

Funkcjonariusze odbierający zgłoszenie szybko zdołali ustalić, kim był odpowiedzialny za to skandaliczne zachowanie mężczyzna. To 35-latek, który trafił już do aresztu w oczekiwaniu na usłyszenie zarzutów.

REKLAMA

– Kobieta przewróciła się w kierunku ruchliwej ulicy. Wysłany na miejsce patrol Straży Miejskiej po bardzo dokładnej i wnikliwej obserwacji pobliskiego terenu ujął mężczyznę, przewiózł do Komendy Straży Miejskiej i przekazał patrolowi Policji – czytamy w komunikacie, który pojawił się na stronie Straży Miejskiej w Pabianicach.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA