Samolot
Fot. Pixabay.com

Pewien 21-latek z Indii został zatrzymany po tym, jak wywołał awanturę na pokładzie samolotu. Mężczyzna, który leciał z Nowego Jorku do Delhi totalnie się upił, po czym postanowił oddać mocz na współpasażera.

Do zdarzenia doszło na pokładzie samolotu American Airlines, lecącego z Nowego Jorku do Delhi. 21-latek siedzący w klasie biznesowej wypił za dużo alkoholu, po czym oddał mocz na swojego współpasażera.

Była to tak naprawdę kontynuacja jego złego zachowania na pokładzie. Wcześniej 21-latek próbował usiąść na dziecku i kłócił się z załogą pokładową. Pasażer kilkukrotnie był ostrzegany, ale nie uspokoił się.

– Wielokrotnie kłócił się z załogą operacyjną, nie chciał usiąść i stale zagrażał bezpieczeństwu załogi i samolotu, a po zakłóceniu bezpieczeństwa współpasażerów w końcu oddał mocz na pasażera – przekazano w oświadczeniu dotyczącym lotu.

Pilot maszyny zgłosił zdarzenie pracownikom lotniska i powiadomił ich o zaistniałym incydencie. Wezwana została policja, która po wylądowaniu samolotu zatrzymała agresywnego i pijanego pasażera. 21-latek zostanie surowo ukarany za swoje czyny tak, aby jego przykład „przestraszył” innych pasażerów, którzy czują się zbyt swobodnie podczas podróży.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę