Szokujące zdarzenie na polskiej autostradzie. Spod pługu leciały iskry [WIDEO]

Odśnieżanie
Fot. Facebook | Lubuscy Łowcy Burz

Do mediów społecznościowych trafiło niecodzienne nagranie, które zostało zarejestrowane na jednej z polskich autostrad. Kierowca nagrał pojazd do odśnieżania z pługiem, którym z całą siłą tarł po asfalcie.

REKLAMA

W ostatnich dniach kierowcy niemal w całej Polsce nie mają łatwego życia. W wyniku obfitych opadów śniegu, sytuacja na drogach stała się bardzo trudna, a w połączeniu z ujemnymi temperaturami warunki stały się niebezpieczne.

Służby drogowe tłumnie musiały wyjechać na ulice, aby przygotować je do jazdy. W wielu rejonach w akcji odśnieżania dróg wzięło udział mnóstwo sprzętów, których zadaniem było doprowadzenie sytuacji do akceptowalnej.

REKLAMA

Na jednej z polskich autostrad doszło do niecodziennej sytuacji. Nagrany został pojazd do odśnieżania, który jechał po drodze, na której to… nie było śniegu. Miał opuszczony pług, co skutkowało powstawaniem iskier.

Materiał został opublikowany przez Lubuskich Łowców Burz na Facebooku. Internauci byli bezlitośni dla kierowcy. – Tarcie, czyli energia i ciepło! Asfalt się nagrzeje to śnieg nie poleży! Ale pomyślane! – wywnioskował komentujący.

REKLAMA

Podziel się: