Tragedia na Lubelszczyźnie. Zabił swoją żonę i teściową

policja
fot. Pixabay

Do makabrycznego zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na Lubelszczyźnie, gdzie we wtorkowy poranek doszło do podwójnego zabójstwa. Policję o tym fakcie powiadomił mężczyzna, który przyznał, że zabił swoją żonę. Na miejscu mundurowi zastali jeszcze drugie ciało.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce we wtorek około godziny 7:30 w miejscowości Glinnik w powiecie lubartowskim. Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwonił wówczas mężczyzna i przekazał, że udusił swoją żonę. Służby ratunkowe natychmiastowo zostały wysłane we wskazane miejsce.

Sąsiedzi zaskoczeni tragedią

Po przybyciu funkcjonariusze natrafili na dwie kobiety, które nie dawały oznak życia. Na pomoc było już za późno i nie dało się ich uratować. Przez kolejne kilka godzin ustalano szczegóły okoliczności zdarzenia, a jak podaje portal lublin112.pl, ofiarami były żona i teściowa mężczyzny.

REKLAMA

Niedługo później zgłaszający został zatrzymany. Wcześniej natomiast miał się udać do banku w celu wypłaty pieniędzy. Na uwagi na dobro prowadzonego postępowania, póki co mundurowi i prokuratura nie podają więcej szczegółów i nie udzielają informacji.

Sąsiedzi z kolei mieli przekazać, że była to spokojna rodzina, nigdy nie mająca problemów z prawem. Nie dochodziło tam do żadnych awantur, natomiast podejrzany o dokonanie podwójnego zabójstwa nie nadużywał alkoholu. Motywy tej zbrodni na razie pozostają nieznane.

REKLAMA

Podziel się: