Tragiczna śmierć 5-latki. W sprawie zatrzymano 15-letniego chłopaka

Zatrzymali do kontroli 82-letniego kierowcę. Przez 62 lata jeździł bez prawa jazdy
fot. Pixabay

Do koszmarnego odkrycia doszło w miejscowości Rambervillers we Francji. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki pięcioletniej dziewczynki, które leżały nieopodal jej rodzinnego domu. W sprawie zatrzymany już został 15-letni chłopiec.

REKLAMA

Do tragicznej zbrodni doszło we wtorek 25 kwietnia. Około godziny 13:00 dziewczynka bawiła się przed swoim domem rodzinnym. W pewnym momencie jej rodzice dostrzegli, że nagle zniknęła, dlatego powiadomili policję.

Już po kilku godzinach akcja zakończyła się tragicznym odkryciem. Burmistrz Rambervillers – Jean-Pierre Michel poinformował, że nagie ciało dziewczynki w worku na śmieci znaleziono w mieszkaniu położonym nieopodal jej domu rodzinnego.

REKLAMA

Zatrzymany został 15-letni chłopiec, który początkowo nie przyznawał się do winy. – Powiedział, że rzeczywiście widział młodą dziewczynę naprzeciwko miejsca, w którym ją znaleziono. Prawdopodobnie miało to na celu zatarcie śladów — przekazał burmistrz Rambervillers.

Ciało 5-latki znaleziono w mieszkaniu wynajmowanym przez matkę 15-latka. Nastolatek był dobrze znany policji przez wcześniejsze czyny o charakterze seksualnym. Przez jakiś czas przebywał nawet w klinice psychiatrycznej.