Tragiczny finał libacji alkoholowej. 33-latka wykrwawiła się na śmierć

20 lat jeździła bez prawa jazdy. Kobieta spod Olsztyna wpadła przez światła
fot. Twitter | @Policja_KSP

W tragiczny sposób zakończyła się impreza alkoholowa na osiedlu Cekanów w Tomaszowie Mazowieckim. 33-letnia kobieta zmarła z wykrwawienia, a podejrzany o jej zabicie 39-latek miał jej zadać jeden cios nożyczkami w udo.

REKLAMA

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek 28 marca w jednym z pustostanów na osiedlu Cekanów w Tomaszowie Mazowieckim. Służby poinformowały o sprawie dopiero teraz, bowiem udało się ujawnić domniemanego sprawcę.

33-latka brała udział w suto zakrapianej imprezie z trzema mężczyznami w wieku 39-46 lat. W godzinach nocnych na policję trafiło zgłoszenie, z którego wynikało, że kobieta podczas zabawy sama zrobiła sobie krzywdę i wbiła sobie nożyczki w udo.

REKLAMA

Rana była na tyle poważna, że 33-latka mocno krwawiła i co chwilę traciło przytomność. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci i ratownicy z karetki pogotowia próbowali ją uratować, ale niestety kobieta wykrwawiła się na śmierć.

– Przy oględzinach wykorzystano specjalistyczne urządzenia w tym skaner 3D. Zabezpieczono ślady, które pozwolą ustalić wszelkie okoliczności zdarzenia. Wielogodzinna i skrupulatna praca kilkunastu policjantów pracujących przy sprawie od momentu jej zgłoszenia, doprowadziła do zgromadzenia materiału dowodowego, który pozwolił prokuratorowi prowadzącemu śledztwo na przedstawienie jednemu z zatrzymanych zarzutu zabójstwa — informuje asp. sztab. Grzegorz Stasiak z tomaszowskiej policji.

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

Udostępnij: