Wypadek
Facebook | OSP Olszowa

Do tragicznego wypadku doszło na opolskim odcinku autostrady w kierunku Katowic. W jego wyniku dwie osoby zostały ranne, a jedna zginęła. Droga w bezpośredniej okolicy zdarzenia jest zablokowana.

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w niedzielę około godziny 8:00. Służby ratunkowe otrzymały wówczas zgłoszenie o zdarzeniu na 272. kilometrze autostrady A4, w okolicach węzła Kędzierzyn-Koźle.

– Samochód osobowy wypadł z drogi. Pojazdem podróżowały trzy osoby, które zostały poszkodowane. Jedna z nich w chwili obecnej jest reanimowana – przekazał bryg. Piotr Zdziechowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich.

Wstępne informacje sugerują, że samochód marki Volvo z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn nagle wypadł z drogi i dachował. Mimo reanimacji ciężko rannej kobiety, niestety nie udało się jej uratować.

– Autostrada w kierunku Wrocławia jest już przejezdna. Autostrada w kierunku Katowic jest nadal zablokowana trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratury celem ustalenia okoliczności zdarzenia – przekazał bryg. Piotr Zdziechowski z KPP w Strzelcach Opolskich.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!