Donald Tusk
Fot. Platforma Obywatelska

Donald Tusk kontynuuje objazd po kraju. W piątkowy wieczór odbył spotkanie we Włocławku, gdzie mówił m.in. o tym, że PiS nie zdoła przed wyborami powołać komisji ds. badania rosyjskich wpływów czy też o nowym haśle wyborczym Prawa i Sprawiedliwości.

Podczas spotkania Tusk skomentował hasło, jakie przygotował PiS. – Trzeba mieć coś wyjątkowego w głowie, żeby po ośmiu latach rządów (…) powiedzieć, że Kaczyński w przyszłości postara się o bezpieczeństwo Polaków – powiedział. Przypomniał też hasło „Bezpieczna przyszłość Polaków”, na które tłum zareagował gwizdami.

Po chwili Tusk dodał, jak według niego powinni brzmieć hasło Prawa i Sprawiedliwości. – Tak naprawdę hasło wyborcze PiS powinno brzmieć „Bezpieczna Przyszłość Pisowców”, bo o to naprawdę umieją oni zadbać – dodał Tusk.

Podczas spotkania we Włocławku obecny był także lider AgroUnii Michał Kołodziejczak, który wystartuje z list Koalicji Obywatelskiej. – To pierwsze spotkanie, na którym mamy gościa specjalnego, a właściwie już dziś współgospodarza naszego spotkania. Pan Michał Kołodziejczak, AgroUnia – ogłosił Tusk.

– Pan Kołodziejczak przyszedł na marsz 4 czerwca ze swoimi ludźmi, poszedł jak przecinak, tak jak widzieliście kiedy stanął przed Kowalskim (wicemisterem rolnictwa) w ministerstwie – mówił dalej lider PO.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę