McDonald’s zmienia strategię i już wkrótce nie będzie w popularnych zestawach Happy Meal plastikowych zabawek. Skąd taka decyzja? Dzieci z pewnością będą rozczarowane!

Plastikowe zabawki dodawane do zestawów Happy Meal niebawem staną się przeszłością. W związku z tym klienci sieci McDonald’s muszą nastawić się na zmiany. Wkrótce planowana jest rezygnacja z zabawek dodawanych do zestawów Happy Meal. Powodem takiej decyzji jest plan ograniczenia plastiku.

Zamiast plastikowej zabawki, dzieci będą mogły dobrać do zestawu książeczkę. W niektórych miejscach już dzieci mogą dokonać takiego wyboru. Podobno to nie satysfakcjonuje dzieci, więc w przyszłości możliwe będą w tym zakresie zmiany.

Co jeszcze zmieni się w McDonald’s? Restauracja pracuje nad roślinną alternatywą dla swoich mięsnych produktów. Produkty na bazie „mięsa” roślinnego nie trafią jednak do testów w Polsce w tym roku. W tym i w przyszłym roku uwaga zostanie skupiona na digitalizacji i mobilności, aby usprawnić obsługę klienta. Zmodernizowana zostanie linia DriveThru, będą też prace nad rozbudową aplikacji mobilnej.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!