Poszukiwany
Fot. Policja Sosnowiec

Policjanci z Sosnowca upublicznili wizerunek mężczyzny, który dopuścił się kradzieży perfum z drogerii, a następnie pobił pracownika ochrony, który chciał go złapać. Mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do omawianego zdarzenia doszło w ostatnią niedzielę około godziny 11:40 w centrum handlowym przy ulicy Zuzanny w Sosnowcu. Mężczyzna po kradzieży perfum chciał opuścić teren sklepu, ale planował go zatrzymać pracownik ochrony.

Złodziej postanowił jednak uciec, a przy tym dotkliwie pobił próbującego interweniować ochroniarza. Dopiero później udało mu się opuścić teren sklepu. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a uciekinier w szamotaninie zgubił ukradzione perfumy.

Teraz policjanci z Komisariatu Policji III w Sosnowcu postanowili opublikować zdjęcie przedstawiające wizerunek mężczyzny. Jednocześnie poprosili wszystkich o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

– Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 0300. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość – apeluje policja.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!