Zatrzymana
Fot. Śląska Policja

Pewien 42-latek umówił się na randkę z poznaną przez Internet kobietą. Z pewnością nie zapomni jej do końca życia. W trakcie spotkania został bowiem napadnięty i okradziony. Teraz sprawcom grozi nawet do 12 lat więzienia.

Do pechowego zdarzenia doszło w ostatnią środę 28 grudnia w Jaworznie w województwie śląskim. 32-letnia kobieta nawiązała przez Internet znajomość z mężczyzną, wcześniej wielokrotnie proponując mu fizyczne spotkanie.

42-latek ostatecznie przystał na propozycję i pojawił się w umówionym miejscu i czasie. Po kilku minutach do samochodu, w którym siedziała para podszedł inny mężczyzna, po czym pobił ofiarę, zabrał mu telefon i zegarek. Para następnie uciekła w nieznanym kierunku.

Poszkodowany zgłosił się na policję i rozpoczęły się poszukiwania sprawców. Policjantom szybko udało się namierzyć bandytów. – Podczas przeszukania odnaleziono również skradzione mienie, którego wartość została wyceniona na ponad siedem i pół tysiąca złotych – relacjonuje śląska policja.

32-latka i jej 42-letni partner zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty dokonania rozboju, za co mężczyzna póki co trafił na trzy miesiące do więzienia, a kobieta została objęta policyjnym dozorem. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę