Twitter | Tim White

W mediach społecznościowych pojawiło się kolejne nagranie z frontu. Widać na nim, jak jeden z mieszkańców przedstawia okolicę i skutki działań wojennych. Nazwał on zastaną okoliczność jako „nieoczekiwaną”.

Wojna w Ukrainie regularnie zbiera olbrzymie żniwa. Żołnierze Putina zabijają również cywilną ludność, a miliony ludzi musiało uciec w obawie o swoje bezpieczeństwo. Mnóstwo osób zostawiło za sobą cały swój dobytek.

Wojna dostarcza również szeregu nieoczekiwanych i nieprzyjemnych sytuacji. Jedną z nich pokazał mieszkaniec obwodu kijowskiego, który na filmie uwiecznił swobodnie chodzące po opuszczonych terenach zwierzęta.

Wielu właścicieli zwierząt musiało porzucić swoich podopiecznych. W ten sposób chcieli dać im szansę przeżycia. W ten sposób na porzuconych terenach zaczęło wracać dzikie życie, niczym z poprzednich epok.

Internauci po obejrzeniu nagrania wideo wyrazili swoje zaniepokojenie losem zwierząt. Trudne warunki pogodowe w obwodzie kijowskim nie sprzyjają poszukiwaniu pożywienia.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę