REKLAMA

Gruzin i Ukrainka zaatakowali strażaków w Kępnie
fot. Twitter | @Policja_KSP

Jeden z mieszkańców gminy Bartoszyce w województwie warmińsko-mazurskim wezwał do swojego mieszkania policję, ponieważ twierdził, że w lokalu znajdują się zwłoki kobiety. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze byli mocno zdziwieni.

REKLAMA

O sprawie poinformowała Polska Agencja Prasowa. 60-letni mieszkaniec gminy Bartoszyce zadzwonił na numer alarmowy komendy policji i powiedział, że „ma w domu trupa”. Była wówczas godzina 3:00 nad ranem.

Zgłaszający przekazał mundurowym, że ciało należy do przyjaciółki jego konkubiny. Mówił jednak dość niewyraźnie i trudno było go zrozumieć. Mimo wszystko na miejsce natychmiastowo został wysłany patrol policji.

REKLAMA

Po przyjeździe mundurowych szybko okazało się, jaka jest prawda. Zgłaszający mężczyzna był kompletnie pijany – chwiał się na nogach i bełkotał. Po przeszukaniu mieszkania policjanci nie znaleźli nikogo innego, ani żadnych zwłok.

Po akcji 60-latek bez większego wzruszenia stwierdził, że „widocznie mu się to przyśniło”. Myślał, że skończy się na upomnieniu, ale ostatecznie dostał 500 złotych mandatu. Z pewnością na długo zapamięta ten „makabryczny sen”.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA