Uprawiali seks przy wszystkich na plaży w Szamocinie
fot. Twitter | @Policja_KSP

31-letni mieszkaniec Koszyc w województwie małopolskim został zatrzymany przez policję. Mężczyzna miał wyrzucić z mieszkania swoją 30-letnią partnerkę, wraz z jej dziećmi. Wcześniej dodatkowo miał się nad nimi znęcać fizycznie i psychicznie.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w godzinach nocnych z poniedziałku na wtorek. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że wskutek awantury mężczyzna wyrzucił z domu kobietę i dwójkę jej dzieci. Pokrzywdzona uciekła do swojej koleżanki.

Niedługo później 31-latek został zatrzymany przez policję. – Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nimi znęcał. 10-letni chłopiec ma na ciele zasinienia. Sprawą obecnie zajmuje się prokuratura – powiedziała w rozmowie z o2.pl Katarzyna Cisło z małopolskiej policji.

Zgodnie z art. 207 par 1 kodeksu karnego, za znęcanie się fizyczne lub psychiczne nad osobą najbliższą lub inną osobą pozostającą w stałym, lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Co więcej, mężczyzna najprawdopodobniej usłyszy również zakaz zbliżania się do 30-latki i jej dzieci. W zdecydowanej większości przypadków sąd w takich sytuacjach stosuje też środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę