Zakażony koronawirusem popełnił samobójstwo w szpitalu

W szpitalu covidowym MSWiA w Katowicach miejsce miało najprawdopodobniej samobójstwo. Chory, który był zakażony koronawirusem wyskoczył z okna na drugim piętrze. 43-latek zginął na miejscu.

   

O zdarzeniu policjanci z Katowic zostali powiadomieni 5 listopada, przed godz. 17:00. Szpital MSWiA jakiś czas temu przemianowano na covidowy. – Otrzymaliśmy informacje, że doszło najprawdopodobniej do śmierci samobójczej 43-letniego pacjenta, który wyskoczył lub wypadł z okna na drugim piętrze – poinformowała „SE” młodsza aspirant Agnieszka Żyłka z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Czynności prowadzone przez policjantów na miejscu były realizowane pod nadzorem prokuratury w reżimie sanitarnym. Ciało zmarłego zostało zabezpieczone. O tym, że denat był zakażony koronawirusem poinformował serwis katowice24.info.

   

– Nie mogę tych informacji potwierdzić, ponieważ są to dane wrażliwe – dodaje młodsza aspirant Agnieszka Żyłka.

Jak podaje z kolei katowice24.info, w tej samej sali szpitalnej przebywali ojciec i 43-letni syn, który cierpiał na schizofrenię. – W pewnym momencie ojciec wyszedł do toalety. Kiedy wrócił, syna już nie było, a okno było otwarte – informuje serwis.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News