REKLAMA

Pieniądze
Fot. Policja Świętochłowice

Policjanci ze Świętochłowic zatrzymali młodego mieszkańca miasta, który posiadał sporą ilość narkotyków. W ręce mundurowych wpadło prawie 11 tysięcy działek różnych środków odurzających. Do tego w ogródku zatrzymanego zakopane było prawie 60 tysięcy złotych.

REKLAMA

W trakcie realizacji pewnej sprawy świętochłowiccy policjanci dotarli do informacji, że jeden z mieszkańców miasta może być w posiadaniu sporej ilości narkotyków. Pozyskane informacje sprawiły, że zaczęli bliżej przyglądać się całej sprawie.

Udali się więc do mieszkania podejrzanego i w trakcie przeszukania mieszkania, samochodu i zajmowanego przez niego ogródka działkowego zabezpieczyli narkotyki. Ich łączna ilość pozwalała na przygotowanie prawie 11 tysięcy porcji dilerskich różnych środków odurzających. Ich czarnorynkowa wartość wyniosła prawie 60 tysięcy złotych.

REKLAMA

Poza samymi narkotykami, na terenie ogródka policjanci znaleźli również zakopane w ziemi pojemniki, w których znajdowało się niemal 60 tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany, a za te przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Z kolei raciborscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn z powiatu głubczyckiego, którzy posiadali przy sobie kilkadziesiąt działek dilerskich marihuany. Mężczyźni towar przywieźli w reklamówce z Republiki Czeskiej.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA