Zatłukł żonę na śmierć i zadzwonił po pogotowie! Rodzina o wszystkim wiedziała

Poniżanie, dręczenie i bicie Anny (†48 l.) ciągnęło się latami. W końcu Tomasz J. (53 l.) zabił żonę. Okazuje się, że o tym, jakie piekło jej zgotował wiedziała nie tylko rodzina, ale również sąsiedzi. Niestety nikt nie zareagował, a teraz przed sądem sprawca twierdzi, że jest niewinny.

   

Małżeństwo Tomasza i Anny mieszkających w Kalnicy na Podlasiu trwało prawie 30 lat. byli zgodną parą, ale wszystko się diametralnie zmieniło, gdy w wypadku zginął ich jedyny syn. Mężczyzna zaczął sięgać po alkohol, co prowadziło do awantur, wyzywania, straszenia śmiercią i bicia. Żonę bił czym popadło.

Kobieta często uciekała z domu i chowała się w stodole, u sąsiadów albo u rodziny skarżąc się, że boi się o życie. Anna ostatecznie poszła na policję i założona została niebieska karta.

   

Minęło kilka dni. 7 września 2019 roku nad ranem Tomasz J. zawiadomił pogotowie. Powiedział, że żona leży w kuchni i się nie rusza. Kobiety uratować się nie dało, ale ratownicy od razu zauważyli obrażenia i zawiadomili policję.

Zobacz także:  Waszczykowski o zwycięstwie Bidena: Te wybory nie były uczciwe

– Wyniki sekcji zwłok nie pozostawiały wątpliwości. Anna J. została skatowana. Miała rozległe obrażenia głowy i twarzy, wybite zęby, ślady po uderzeniach na całym ciele. Biegli stwierdzili wylew krwi do mózgu, płuc i śledziony – mówi prok. Adam Naumczuk z Prokuratury Rejonowej w Bielsku Podlaskim.

   

Sprawca wciąż obstaje przy swoim, twierdzi, że gdy przyszedł do domu, żona leżała w kuchni. W trakcie zatrzymania był pijany.

Za stodołą odnaleziono buty zabitej. Znajdował się tam również samochód jej męża, w którym był gumowy wąż. Najprawdopodobniej nim właśnie skatował żonę. Z kolei córka kobiety zeznała, że przed śmiercią otrzymała od matki list. W treści wymieniła miejsca, gdzie należy szukać jej ciała, jeśli by zniknęła.

Tomasz J. do morderstwa się nie przyznaje. Do więzienia może trafić na dożywocie.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News