Poszukiwany
Fot. Policja Warszawa

Policja rozpoczęła poszukiwania mężczyzny, który w obrzydliwy sposób zaczepiał przypadkową kobietę na przystanku autobusowym na warszawskim Bródnie. Do sieci trafił jego wizerunek, który ma pomóc w identyfikacji.

Do zdarzenia doszło 7 lipca, ale policji w dalszym ciągu nie udało się zatrzymać i ustalić tożsamości mężczyzny. W związku z tym funkcjonariusze Komisariatu Policji Warszawa Targówek zwrócili się o pomoc do społeczeństwa.

Do tej pory mundurowi ustalili, że feralnego wieczoru mężczyzna jechał rowerem i zatrzymał się przy przystanku autobusowym „Toruńska 06” na warszawskim Bródnie, gdzie na transport oczekiwała młoda kobieta.

Po dojechaniu do kobiety, mężczyzna zaczął się masturbować. Dziewczyna była przerażona, ale jeszcze przed ucieczką zdążyła go nagrać. Wideo trafiło już na policję, a funkcjonariusze udostępnili je w mediach społecznościowych.

– Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego mężczyzny, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu 47 723 81 71 powołując się na nr rej. 1/23/TM – apeluje kom. Paulina Onyszko ze stołecznej policji.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!