Pixabay.com

Policjanci z Kwidzyna w województwie pomorskim opublikowali informacje na temat pierwszych zatrzymań w 2022 roku. Jedno z pierwszych miało miejsce w noc sylwestrową, kiedy to musieli ściągnąć podejrzanego z metalowego płotu.

Rzecznik Policji Pomorskiej poinformował, że w sylwestrową noc zatrzymano 33-latka. Kilka minut przed północą podczas kontroli okazało się, że jest on poszukiwany, a ponadto ma przy sobie narkotyki i nie posiada prawa jazdy.

Po kilku dniach policjanci zatrzymali kolejnych poszukiwanych. Głośno w mediach było o interwencji, w trakcie której funkcjonariusze musieli ściągać podejrzanego z wysokiego ogrodzenia.

Podczas interwencji zatrzymany został 43-letni mężczyzna. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że próbował on przeskoczyć przez płot. Miał jednak pecha, bowiem nie znalazł się po drugiej stronie ogrodzenia, a zamiast tego zawisł na metalowych elementach.

Po przybyciu na miejsce w Prabutach okazało się, że mężczyzna obficie krwawił, a w okolicach krocza znajdowały się metalowe elementy ogrodzenia. 45-latek został zabrany do szpitala, gdzie opatrzono mu rany, a następnie zabrano do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę 45 dni pozbawienia wolności.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę