Zgotowała piekło współlokatorom. 53-latka groziła im śmiercią

Zatrzymana
Fot. Policja Sopot

53-latka regularnie uprzykrzała życie parze, z którą wynajmowała pokoje w mieszkaniu w Sopocie. Śledczy ustalili, że podejrzana utrudniała im korzystanie z kuchni i łazienki, a do tego ich wyzywała. Lista oskarżeń jest jednak znacznie dłuższa.

REKLAMA

Przed kilkoma dniami policjanci z Sopotu dostali informację, że 53-latka, która wynajmuje jeden z pokoi w mieszkaniu, uporczywie nęka parę z drugiego pokoju. Mundurowi od razu podjęli interwencję i ustalili, że kobieta utrudniała życie 27-latce i jej 31-letniemu partnerowi.

– Między innymi krzyczała, szarpała za klamkę, gdy przebywali w toalecie i gasiła im światło. Podczas awantur zabraniała im też korzystania z kuchni twierdząc, że śmierdzi, gdy gotują w kuchni, źle sprzątają oraz nie potrafią segregować śmieci – relacjonuje policja.

REKLAMA

53-latka groziła śmiercią swojej współlokatorce

Z zebranych informacji policjanci zdołali także ustalić, że na początku stycznia tego roku 53-latka naruszyła nietykalność cielesną 27-latki. Przycisnęła ją bowiem do ściany, złapała za szyję i dusiła, a przy tym groziła jej śmiercią.

Kryminalni z Sopotu zatrzymali 53-letnią kobietę i osadzili ją w policyjnej celi. Po przesłuchaniu dodatkowo zastosował wobec 53-letniej mieszkanki Sopotu dozór policyjny polegający na zakazie kontaktowania się z pokrzywdzonymi i obowiązkowym stawiennictwie dwa razy w tygodniu w jednostce policji.