Zaginęła 12-latka. Dwa lata temu została zbiorowo zgwałcona. Francja
fot. Pixabay / Gendarmerie nationale

Wysłała swojej mamie dziwnego SMS-a, po czym przepadła! 12-latki szuka cały kraj. Ostatni raz dziewczynka była widziana 10 października w miejscowości Genay nad Rodanem we Francji. To już drugi dramat, który spotyka młodziutką Lylou Clement i jej rodzinę. Dwa lata temu – kiedy miała zaledwie 10 lat – dziewczynka padła ofiarą zbiorowego gwałtu.

Małej Francuzki poszukuje cały kraj. Zaledwie dwa lata temu Lylou przeżyła prawdziwe piekło, kiedy w wieku 10 lat przeżyła zbiorowy gwałt. Nie minęło sporo czasu i znów przeżywa dramat. 10 października słuch po 12-latce zaginął. Ostatnio widziano ją w jej rodzinnym mieście Genay nad Rodanem – podaje „Super Express”.

„Byłam w pracy, a kiedy wróciłam, jej już nie było w domu” – mówiła wówczas jej zrozpaczona matka, Gaëlle Varlot Escobar, cytowana przez „SE”. „Razem z nią zniknął jej telefon, klucze, ubranie. Pragnę tylko jednego, żeby ktoś pomógł mi ją odnaleźć. Jestem pewna, że ​​jest w niebezpieczeństwie.”

We Francji zaginęła 12-letnia dziewczynka. Dwa lata temu została zbiorowo zgwałcona. „To nie może być przypadek”

Na kłopoty zanosiło się wcześniej. Tuż przed zniknięciem Lylou przysłała do mamy krótki SMS o treści: „Mamusiu, jestem taka smutna”. Potem po dziewczynce nie pozostał już żaden ślad. Escobar uważa, że musi to być powiązane z jej oprawcami, którzy dwa lata temu dokonali na niej zbiorowego gwałtu. Dwa tygodnie temu jej córka musiała się skonfrontować z mężczyznami. „To nie może być przypadek” – mówi matka poszukiwanej dziewczynki.

To nie pierwsze zniknięcie małoletniej dziewczyny w tym kraju, w ostatnim czasie. Jak przypomina „Super Express” – w połowie października tego roku w Paryżu zaginęła 12-letnia Lola. Skończyła tragicznie. Minęło kilka godzin od zaginięcia, kiedy na jednym z paryskich osiedli bezdomny znalazł walizkę z jej zwłokami. Ciało było poćwiartowane i powiązane łańcuchami. Policjanci odkryli ślady tortur i gwałtu. W tym wypadku funkcjonariusze lokalnych organów ścigania aresztowali sprawczynię, a nie sprawcę. Aresztowano 24-letnią, bezdomną kobietę, która miała zmagać się z „ekstremalnym problemami psychicznymi”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę