zwyrodnialec
fot. screen Youtube

Film, który trafił do sieci zawiera tak dramatyczne sceny, że YouTube nałożył na niego ograniczenie wiekowe oraz zniekształcił obraz i dźwięk, choć nadal – oglądając nagranie – czuć powagę sytuacji i bestialstwo 13-latka, który katował swoich kolegów. Dzieci wołały o pomoc.

Nagranie trafiło do sieci wczoraj – 26 września – jednak do zdarzenia doszło wcześniej – w piątek 17 września. Miało miejsce w parku Chopina, w Świnoujściu. Kamera – prawdopodobnie jednego z obecnych tam dzieci – zarejestrowała 13-latka, który bezlitośnie znęca się na rówieśnikami. Wpadł w niepohamowany szał!

Oznakami, że nie miała tutaj miejsca zwyczajna bójka czy sprzeczka, są przeraźliwe krzyki, jęki z bólu oraz desperackie wołanie o pomoc bitych dzieci.

https://www.youtube.com/watch?v=0xJZg6LxgQY

Film został udostępnione przez lokalny portal – iswinoujscie.pl – który ustalił, że za atakiem stoi 13-latek, będący uczniem Szkoły Podstawowej nr 1 w Świnoujściu. Dziennikarze portalu bezskutecznie starali się uzyskać komentarz ze strony dyrekcji szkoły – administracja placówki jak i dyrekcja milczy.

Z kolei milczeć nie zamierzają rodzice pobitych dzieci, którzy są wstrząśnięci całą sytuacją. Jeden z rodziców zgłosił już sprawę na policję. Lokalna policją z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu już wydała oświadczenie, że rozpoczęło się postępowanie w tej sprawie. Sierż. Zwierzchowski z KMP w Świnoujściu dodał, że dochodzenie obejmuje dwóch nieletnich chłopców, jako pokrzywdzonych w incydencie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę