W Lublinie zaginęła 13-letnia dziewczyna
13-letnia Julia Rucińska | fot. Policja

Kolejna nastolatka zniknęła bez śladu! Zaginęła 13-letnia Julia Rucińska z Lublina. 7 lutego dziewczynka wyszła z domu i od tej pory nikt z bliskich jej nie widział. Po nastolatce urwał się wszelki ślad, a na dodatek rodzina jest pozbawiona jakiegokolwiek kontaktu z dzieckiem. Każdy, kto widział Julię lub ma informacje, które mogą pomóc w jej odnalezieniu, proszony jest o kontakt z policją.

We wtorek 7 lutego zaginęła 13-letnia Julia Rucińska. Nastolatka wyszła z domu przy ul. Altanowej w Lublinie ok. godz. 7:00 rano. Od tego czasu nie wróciła. Rodzinie nie udało się również nawiązać z nią jakiegokolwiek kontaktu.

Sprawa zaginięcia 13-latki została zgłoszona na policję, przez co w jej poszukiwania włączyły się już służby. Funkcjonariusze udostępnili publicznie zdjęcie poszukiwanej dziewczynki oraz jej rysopis.

Zaginęła 13-letnia Julia z Lublina. Policja udostępniła rysopis zaginionej

Julia ma ok. 155 cm wzrostu, ma zielone oczy i włosy koloru ciemny blond, sięgające do ramion. Jest szczupłej budowy ciała. Kiedy 13-latka po raz ostatni opuszczała swój dom, miała na sobie kurtkę zimową w czarno-białą kratkę, czarne dżinsy oraz czarne sportowe buty.

Bliscy zaginionej 13-latki oraz policja proszą o pomoc w odnalezieniu Julii. Każdy kto widzi lub widział opisaną wyżej i przedstawioną na zdjęciu dziewczynę proszony jest o kontakt z Komisariatem V Policji w Lublinie pod nr 47 811 47 00, lokalną jednostką policji lub poprzez numer alarmowy 112.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę