Anna Maria Staszek zaginęła po wyjściu z domu w Krzyżu Wlkp
Anna Maria Staszek | fot. policja

Policja opublikowała zdjęcie oraz rysopis kolejnej zaginionej osoby. Tym razem to 16-letnia Anna Maria Staszek, która już od prawie dwóch tygodni nie daje znaku życia. Schemat zaginięcia przypomina serię innych, o których informowaliśmy wcześniej. Nastolatka wyszła z domu i do tej pory do niego nie wróciła. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Do zaginięcia Anny Marii Staszek doszło w Krzyżu Wielkopolskim. 16-letnia dziewczyna wyszła z domu w czwartek 2 marca, po czym – do tej pory – nie wróciła tam oraz nie skontaktowała się z osobami bliskimi. Nastolatka przepadła bez śladu, w związku z czym policja postanowiła po raz kolejny sięgnąć po pomoc społeczeństwa. Upubliczniono wizerunek zaginione oraz jej rysopis w dniu zaginięcia.

Zaginęła 16-latka z Krzyża Wielkopolskiego. Anna wyszła z domu prawie dwa tygodnie temu

Zaginiona 16-latka ma 160 cm wzrostu oraz szczupłą budowę ciała. Bardzo łatwo rozpoznać ją dzięki charakterystycznemu elementowi wyglądu, jakim są bordowe włosy, sięgające długością ramion. W dniu zaginięcia Anna była ubrana czarne sportowe buty, różową kurtkę puchową oraz czarne dżinsy. Odkąd wyszła z domu, nie skontaktowała się z rodziną, bliskimi, ani przyjaciółmi.

Oprócz policji w poszukiwania zaginionej nastolatki zaangażowano Grupę Poszukiwawczo–Śledczą Umbra. Ale pomóc może każdy, o co proszą policjanci w publicznym apelu do społeczeństwa. „Można się kontaktować z policjantami pod numerem alarmowym 112, z dyżurnym KPP w Czarnkowie pod numerem 47 77 48 200 lub z komisariatem w Krzyżu Wielkopolskim pod numerem 47 77 48 330” – przekazała Karolina Górzna-Kustra, policjantka z Czarnkowa. O kontakt są proszeni wszyscy, którzy mają informację o zaginionej.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę