Zaginiona 16-letnia Cynthia Borucińska | fot. KPP Tarnowskie Góry

16-letnia Cynthia Borucińska wyszła zeszłej nocy na spacer z psem i nie wróciła już do domu. Sprawę badają policjanci z Tarnowskich Gór. Do tej pory ustalono, że nastolatka wsiadła do samochodu z niezidentyfikowanymi osobami, po czym pojazd odjechał – donosi polsatnews.pl. Policja opublikowała zdjęcie i rysopis zaginionej.

Zaginięcie zostało zgłoszone przez bliskich 16-latki – poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach, podkom. Damian Ciecierski.

„Dziewczyna wyszła na spacer przed posesję z psem. Prawdopodobnie odjechała sprzed domu z nieznanymi osobami lub osobą, nieznanym samochodem i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania” – podał rzecznik.

Śledczy nie wykluczają żadnej wersji wydarzeń. Na razie nie wiadomo czy doszło do porwania, czy była to świadoma ucieczka. Policjanci jeszcze nie ustalili czy nastolatka dobrowolnie wsiadła do auta, czy może została do pojazdu wciągnięta. Dziwny wydaje się fakt, że pies, z którym nastolatka wyszła na spacer, pozostał na posesji.

„Policjanci przez cały czas wykonują czynności w tej sprawie, m.in. sprawdzają nagrania z monitoringu. Szukamy zaginionej dziewczyny wszelkimi dostępnymi siłami i środkami” – oświadczył podkom. Damian Ciecierski.

Cynthia ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie, ciemne włosy i ciemnobrązowe oczy. W chwili zaginięcia ubrana w czarny płaszcz puchowy.

Osoby, który widziały nastolatkę o takich cechach wyglądu i ubioru lub mają informacje, związane z jej zaginięciem, upraszane są o kontakt Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerami telefonu 47 85 342 55, 47 85 342 83 lub połączenie z numerem alarmowym 112.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę