policja
Pixabay.com

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w miejscowości Kamień w województwie kujawsko-pomorskim. Śmierć na miejscu poniósł 21-letni pasażer passata Marcin K., który był ministrantem. Sprawcą zdarzenia był pijany 19-latek.

Śmiertelny wypadek wydarzył się w ostatni poniedziałek w godzinach wieczornych. Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy otrzymał zgłoszenie tuż przed godziną 23:00. Dotyczyło ono zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejscu zdarzenia szybko pojawiły się służby. Policjantom udało się ustalić, że kierujący volkswagenem 19-latek z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z drugim autem.

21-letniego pasażera niestety nie udało się uratować. 19-letni kierowca z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Sprawca wypadku, który również miał 19 lat kierował pod wpływem alkoholu. Po badaniu w szpitalu okazało się, że miał ponad dwa promile alkoholu we krwi.

„Super Express” przekazał, że zmarłym był 21-letni ministrant lokalnej parafii. Mieszkańcy Kamienia w rozmowie z gazetą opowiedzieli, że jego narzeczona spodziewa się dziecka.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę