22-latek molestował 16-letnią uczennicę w sklepie spożywczym w Liverpoolu
fot. Pixabay / Merseyside Police

16-letnia uczennica padła ofiarą o sześć lat starszego pracownika sklepu w Liverpoolu. Kiedy tylko weszła do sklepu, 22-letni Ahmed Khailo widząc młodą dziewczynę w szkolnym mundurku porzucił wszelkie swoje obowiązki i ruszył w jej stronę. Następnie obezwładnił 16-latkę, po czym zaczął pytać ją „czy go kocha” i dotykać w intymnych miejscach. Na szczęście dziewczyna zdołała uciec, a sprawca został aresztowany.

Szok! Do takiego incydentu doszło w biały dzień w jednym ze sklepów spożywczych na Scargreen Avenue w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii. Weszła tam 16-letnia uczennica – oprócz niej nie było tam wówczas żadnych innych klientów, a jedynie 22-letni Ahmed Khalio, pracownik sklepu, który w tym momencie wykładał na półki towar. Kiedy 16-latka podeszła do kasy, aby zapłacić za produkt, który wybrała, Khalio podszedł do niej od tyłu i złapał za pośladki. Następnie przyparł dziewczynę do lady i zapytał „czy go kocha”. Spytał także o wiek i przestrzegł, aby nikomu nie mówiła, co się stało.

16-latka niemal zgwałcona w biały dzień w brytyjskim sklepie. „Po prostu się wygłupiałem”

Horror 16-latki trwał przez kilka następnych minut w czasie, kiedy nastolatka była obmacywana przez Khalio w miejscach intymnych. Dopiero gdy do sklepu wszedł inny klient, mężczyzna odskoczył, pozwalając nastolatce wybiec z lokalu – donosi „Polsat News”. 16-latka nie przestraszyła się na tyle, aby zachować sytuację dla siebie. Opowiedziała o napaści swojej przyjaciółce, a następnie zgłosiła molestowanie na policję.

Zeznała, że prosiła 22-latka, aby z niej zszedł, ale ten nie reagował. Tłumaczyła też, że nie miała siły krzyczeć, bo była przerażona sytuacją. Khalio natomiast – po rychłym zatrzymaniu – wyparł się wszelkich zarzutów. Stwierdził, że dla niego taka forma „flirtu” jest akceptowalna. Dodał też, że myślał, iż dziewczyna jest starsza. „Po prostu się wygłupiałem” – powiedział śledczym. Jej szkolny mundurek sugerował jednak inaczej.

22-latek został skazany na sześć miesięcy więzienia. Kara mogłaby być w tym wypadku wyższa, jednak o jej stosunkowo małym wymiarze zadecydowała wcześniejsza niekaralność młodego mężczyzny. W czasie rozprawy sędzia Andrew Menary rozwiał także wszelki wątpliwości co do intencji 16-latki. Podkreślił, że dziewczyna nie szukała żadnego kontaktu z 22-latkiem i nie zwracała na niego uwagi.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę