26-latek użył kuszy do zamordowania trzech kobiet. Trwa obława!

Obława pod Londynem
fot. Pixabay

Trwa obława za 26-letnim mężczyzną, który zamordował trzy kobiety. Według doniesień lokalnych mediów – zabójca miał użyć w brutalnym czynie kuszy. Ofiary to 61-latka, 28-latka i 25-latka. Są to żona i dzieci znanego komentatora telewizyjnego – Johna Hunta z brytyjskiego BBC.

REKLAMA

W Londynie i okolicach trwa obława za groźnym mężczyzną, który zamordował trzy kobiety przy użyciu kuszy.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 9 lipca, w godzinach wieczornych w miejscowości Bushey. Bushey mieści się ok. 23 km od centrum Londynu.

REKLAMA

Ofiarami – jak podała stacja BBC – jest rodzina telewizyjnego komentatora wyścigów konnych Johna Hunta. Nie żyje 61-letnia żona Hunta oraz jego córki w wieku 28 i 25 lat.

Desperacka obława za mordercą trzech kobiet w londyńskiej metropolii. 26-latek użył kuszy, aby wybić rodzinę komentatora sportowego BBC

Tuż po ataku mordercy na miejsce zadysponowano dwie karetki pogotowia oraz policyjne radiowozy.

„Niestety, pomimo największych wysiłków ratowników, na miejscu stwierdzono śmierć trzech kobiet” – przekazał rzecznik lokalnych służb ratowniczych, cytowany przez brytyjskie media.

REKLAMA

Policja jest w trakcie obławy i śledztwa w sprawie szokującego, potrójnego morderstwa. Głównym podejrzanym i poszukiwanym jest 26-letni Kyle Clifford.

Clifford pochodzi z Enfield w północnym Londynie. Mężczyzna jest byłym partnerem jeden z zamordowanych kobiet. Z powodu znalezienia auta 26-latka w pobliżu szkoły Enfield Town, placówka została zamknięta w obawie o bezpieczeństwo uczniów.

Brytyjskie służby ostrzegają, że Clifford nadal może być uzbrojony i z całą pewnością jest niebezpieczny. Mężczyzna pracował do tej pory jako prywatny ochroniarz.

Udostępnij: