3 sztuczki z pianką do golenia
YouTube Screen | Smart Fox

Poznaj 3 rewelacyjne sztuczki z pianką do golenia. Będziesz zaskoczony rezultatem, dlatego każdy powinien je poznać i wypróbować. Sprawdź!

Pianka do golenia służy zazwyczaj do usuwania owłosienia. Mało kto wie, że ma ona wiele innych, skutecznych zastosowań. Przedstawiamy 3 genialne sztuczki, z których warto skorzystać. Sprawdź i wypróbuj, a będziesz zachwycony efektami.

5 sztuczek z pianką do golenia

1. Pianka na zaparowane lustro w łazience

Lustra w łazience często zaparowują podczas kąpieli czy prysznica. Można zastosować trik z pianką do golenia. Wystarczy, że na czystą ściereczkę nałożymy odrobinę pianki i wetrzemy w lutro. Całość przecieramy suchą ściereczką, a potem przyklejamy do lustra folię spożywczą. Mycie lustra pianką do golenia jest rewelacyjnym patentem, bo nie robią się smugi i nie trzeba używać do tego wody. Dzięki temu zaoszczędzisz wodę oraz czas na sprzątanie!

2. Plamy na dywanie? Użyj pianki do golenia!

Pianka do golenia świetnie radzi sobie z plamami na dywanie. Wystarczy wetrzeć większą ilość bardzo dokładnie we włókna dywanu, a potem zostawić na kilka godzin, a najlepiej na noc, by całkowicie zaschła. Po tym czasie zetrzyj piankę szczotką, a potem odkurz. Po plamie nie będzie śladu.

3. Parujące okulary podczas noszenia maseczki 

Noszenie maseczki nie należy do najprzyjemniejszych czynności, a zwłaszcza gdy parują nam okulary. Warto zastosować sztuczkę z pianką do golenia. Wyciśnij bardzo niewielką kropelkę na szkła i przecieraj, aż nie będzie widać smug. Przedtem warto umyć pod wodą okulary i wytrzeć, by były suche i czyste.

Te patenty ułatwią funkcjonowanie i przydadzą się każdemu. Warto o nich pamiętać.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!