REKLAMA

39-latek pobity na bulwarach wiślanych w Warszawie.
fot. Dariusz Kowalczyk | CC BY-SA 4.0 DEED

39-letni mężczyzna został brutalnie pobity na warszawskich bulwarach z tak błahego powodu! Kiedy stał pomiędzy mostami Średnicowym i Poniatowskiego z torbami pełnymi piwa, podeszła do niego grupa agresywnych napastników. Zażądali oddania im alkoholu, a w przeciwnym razie zagrozili ofierze wrzuceniem do Wisły. Kiedy mężczyzna odmówił, jeden z napastników kopnął go w twarz. Zaraz potem agresorzy oddalili się. Zakrwawionego mężczyznę znaleźli na nadwiślańskich bulwarach strażnicy miejscy.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem, 30 września – donosi „Fakt”. Podczas patrolu na nadwiślańskich bulwarach funkcjonariusze straży miejskiej natrafili na mężczyznę z zakrwawioną twarzą. Okazało się, że chwilę wcześniej padł ofiara próby rozboju!

„Wyjaśnił, że kilkanaście minut wcześniej stał na pasażu między mostami Średnicowym i Poniatowskiego z dwoma torbami z piwem. Nagle podeszła do niego grupa mężczyzn i grożąc, że wrzucą go do Wisły zażądali wydania piwa. Jeden z napastników słysząc odmowę kopnął 39-latka w twarz, po czym wszyscy oddalili się w stronę Płyty Desantu” – przekazała warszawska straż miejska.

REKLAMA

Brutalne pobicie na bulwarach nadwiślańskich w Warszawie! Napastnicy zażądali od poszkodowanego, aby oddał im piwo

Poszkodowany podał strażnikom rysopis sprawców napaści, a ci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania bandytów. Wkrótce inny patrol natrafił na grupę czterech mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisowi, przekazanemu przez ofiarę. Były to osoby w wieku od 20 do 26 lat.

„Funkcjonariusze wezwali policję i pogotowie ratunkowe. Poszkodowany z podejrzeniem złamania kości nosowej został przewieziony do szpitala. Napastników przekazano policji” – relacjonują strażnicy.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA