49-latek zainstalował ładowarkę w łazience. Lokatorka nie mogła uwierzyć. Poszła na policję

49-letni podglądacz zatrzymany. Zainstalował kamerkę w łazience
fot. Pixabay

49-latek podglądał swoje współlokatorki w łazience! Wykorzystał do tego ukrytą kamerkę w ładowarce USB do telefonu! Mężczyzna zamontował urządzenie naprzeciwko prysznica. Oprócz niego w mieszkaniu mieszkało jeszcze kilka innych kobiet. 49-letni podglądacz został zatrzymany przez policję. 

REKLAMA

Do nietypowego procederu doszło w miejscowości Sebastopol, w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. W jednym z mieszkań mieszkał 49-latek wraz z kilkoma współlokatorkami. Najwyraźniej mężczyzna postanowił wykorzystać towarzystwo tak wielu kobiet i zamontował w łazience ukrytą w ładowarce USB kamerkę. Urządzenie było zainstalowane tak, aby obiektyw był skierowany na prysznic.

Zainstalował w łazience ukrytą kamerę. Robiła zdjęcia lokatorkom, korzystającym z prysznica

Jedna ze współlokatorek podglądacza w końcu zauważyła podejrzane urządzenie. Odkryła, że w rzeczywistości ładowarka była ukrytą kamerą, która rejestrowała każdego, kto korzystał w mieszkaniu z prysznica!

REKLAMA

Jak podaje „Interia” – zaniepokojona kobieta postanowiła zgłosić sprawę na policję. Policjantom miała powiedzieć, że „nie czuła się już komfortowo w swoim domu”.

„Urządzenie wyglądało identycznie jak ładowarka USB, z wyjątkiem tego, że miało mały aparat i kartę pamięci” – poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Sonoma. Ukryta kamera została skonfiskowana przez funkcjonariuszy, który udało się pozyskać z karty pamięci materiał dowodowy w postaci nagrania mężczyzny, instalującego urządzenie oraz zdjęcia lokatorek, korzystających z łazienki.

49-latek został aresztowany i usłyszał zarzuty naruszenia prywatności swoich współlokatorek. Jak poinformowało biuro szeryfa – wszystkie kobiety ostatecznie wyprowadziły się z mieszkania.

REKLAMA