74-latka aresztowana za napaści seksualne na 14-letniego chłopca
fot. Pixabay

74-letnia nauczycielka seksualnie napastowała 14-letniego ucznia! Horror rozegrał się w prywatnej szkole. Seniorka zaatakowała chłopca kilkukrotnie w szkolnej piwnicy. W końcu proceder wyszedł na jaw, a nauczycielce postawiono zarzuty. Gdyby ta sytuacja wydarzyła się w Polsce, kobiecie zapewne nie groziłoby długoletnie więzienie. Pedofilkę dosięgnął jednak amerykański wymiar sprawiedliwości – grozi jej nawet łączna kara w wymiarze 600 lat pozbawienia wolności!

Gwałty na 14-letnim uczniu miały miejsce w prywatnej szkole w miejscowości Tomah, w hrabstwie Monroe, w stanie Wisconsin. Pracująca tam nauczycielka, 74-letnia Anne Nelson-Koch, kilkukrotnie wabiła nastolatka do piwnicy budynku, a następnie wykorzystywała seksualnie – podaje Wisconsin State Journal. Pozostałe szczegóły i częstotliwość napaści jest znana tylko organom ścigania.

Amerykańska prokuratura postawiła kobiecie aż 25 zarzutów, co potwierdził prokurator okręgowy hrabstwa Monroe Kevin Croninger. Jeśli sprawczyni zostanie udowodniona wina za każdy z nich, grozi jej nawet do 600 lat więzienia – takie wyroki grożą w Stanach Zjednoczonych pedofilom.

74-letnia nauczycielka napastowała seksualnie 14-letniego ucznia. Grozi jej nawet 600 lat więzienia

Według zastępcy prokuratora okręgowego Sary Skiles, chłopiec wykazał się niezwykłą odwagą, otwarcie mówiąc o tym, co robiła mu 74-letnia napastniczka.

„Ofiara tych przestępstw to niezwykle odważny młody człowiek. Mówił prawdę, a ława przysięgłych usłyszała go głośno i wyraźnie. Jesteśmy bardzo wdzięczni jury za ich poświęcenie w poszukiwaniu prawdy” – powiedziała Skiles, cytowana przez Wisconsin State Journal.

Prokurator zawnioskowała, aby 74-letnia pedofilka trafiła na czas procesu do aresztu. Sąd ostatecznie zrezygnował z tego typu środka zapobiegawczego. Zamiast tego na Nelson-Koch nałożono nadzór elektroniczny. Kobieta będzie mogła poruszać się tylko z założoną opaską GPS.

To nie pierwszy raz, gdy w Stanach Zjednoczonych chłopiec pada ofiarą kobiety-pedofila. Zaledwie w ubiegłym miesiącu policja aresztowała 22-letnią Rachel Goodle z Creek High School – również w Wisconsin. Kobieta została oskarżona o uprawianie seksu ze swoim 16-letnim uczniem na zapleczu sali zajęć. 22-letniej Goodle również grozi długoletni pobyt w za kratkami.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę