fot. Pixabay

99-letnia kobieta postanowiła spełnić swoje marzenie – bardzo niebezpieczne marzenie. Otóż seniorka zapragnęła, żeby… rzucano w nią nożami. Chodzi oczywiście o wzięcie udziału w cyrkowym pokazie, w którym miotacz noży rzuca ostrzami w kierunku człowieka, starając się, aby go nie trafić. To mogły być ostatnie chwile odważnej seniorki!

99-letnia Annie Duplock z Anglii w sędziwym już wieku spełniła swoje marzenie. Staruszka marzyła, aby wziąć udział w pokazie rzucania noży. Nie jako miotacz, ale jako osoba, stojąca w obrębie tarczy do rzucania! Seniorka trzy dekady temu pracowała w cyrku i do teraz uczestniczy w pokazach – stąd tak szalony pomysł.

Kobieta namówiła swoją córkę, aby skontaktowała się z właścicielem Zippo Circus, Martinem Burtonem – byłym pracodawcą 99-latki. Z pewnością latorośl odważnej seniorki nie była chętna, aby zgodzić się na takie ryzyko, ale spełniła życzenie matki. Na realizację marzenia 99-latki zgodził się także Burton – podaje „Polsat News”.

99-latka spełniła swoje niebezpieczne marzenie na krótko przed setnymi urodzinami. Cyrkowiec rzucał w nią nożami!

W końcu pokaz doszedł do skutku. Kiedy 99-letnia Duplock wyszła na scenę, publiczność powitała ją gromkimi brawami. Staruszkę przedstawił widzom sam właściciel cyrku. „Annie pracowała dla mnie 30 lat temu, rozwieszając plakaty. Miała wówczas 70 lat. Za dwa miesiące skończy 100” – powiedział Martin Burton przed występem kobiety. Dodał, że po zobaczeniu pokazu rzucania nożami poprzedniego wieczora, pani Duplock zdecydowała się spróbować swoich sił. Miotaczem został cyrkowy artysta o pseudonimie Toni. Burton zapewniał, że to profesjonalista.

Na szczęście widowisko się udało, a 99-letnia kobieta spełniła swoje marzeni bez jednego draśnięcia! Do wyzwania podeszła bez strachu, ale z uśmiechem! Publiczność była zachwycona odwagą 99-latki, nagradzając ją okrzykami i oklaskami. Największe odbyły się już po występie – widzowie wstali i na stojąco bili kobiecie brawo.

Niewykluczone, że 99-latka bierze udział w takim pokazie nie po raz ostatni! „Bardzo mi się podobało. Jestem gotowa na kolejny raz” – powiedziała pani Duplock.

Do sieci trafiły zdjęcia i nagranie z całego występu. Aż włosy jeżą się na głowie!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę